Speciale dansavonden en kerstgala’s

In het dansseizoen organiseren wij diverse speciale dansavonden voor onze leden. De traditionele kerstgala’s mogen natuurlijk niet ontbreken!

Met je geliefde dansen in een compleet omgetoverde danszaal in je mooiste outfit en op mooie kerstnummers, blijft voor iedereen heel speciaal. De drie kerstgala’s zijn dan ook binnen mum van tijd uitverkocht.

Naast de wekelijkse oefenavonden en -middagen staan er meerdere thema dansavonden in de agenda. Wij versieren de zaal, zorgen voor lekkere hapjes, draaien toepasselijke dansmuziek en maken er een mooie en onvergetelijke avond van.

Voorbeelden van thema’s zijn: een Ball Masque, Black & White bal, Oostenrijkse dansavond, 70ties & 80ties, Koningsbal, Valentijnsbal, Nieuwjaarsbal, een Oosters bal of een Bigband. We sluiten ieder dansseizoen af met een zomerse Tropical Party.

De dansparen mogen zelf in kleding van het thema komen. Het is altijd leuk te horen hoe dansparen met hun outfit bezig zijn.

Via de mail informeren we onze leden over de kaartverkoop. Deze dansavonden zijn alleen voor leden van onze dansschool.